STATA statistikos mokymai

STATA statistikos mokymai sertifikatas
Mokymų programa:
  1. Mokslinių duomenų pristatymas publikacijos formatu;
  2. Susipažinimas su SAS programa;
  3. Duomenų analizė naudojantis SAS programa;
  4. Susipažinimas su STATA programa;
  5. Duomenų analizė naudojantis SAS programa;
  6. Susipažinimas su R/Bioconductor bei Rstudio;
  7. Duomenų analizė naudojantis Rstudio programa;
  8. Apibendrinimas. Klausimai-atsakymai;
  9. Trumpa praktinė užduotis-testas.

Organizuojame ir vykdome mokymus, kaip dirbti su SAS, STATA ir R/Bioconductor statistikos programomis.

Statistika – mokslas, apimantis įvairių objektų ir reiškinių kiekybinių požymių, turinčių stochastinių savybių, tyrimą, kartu su tų reiškinių kiekybiniu turiniu ir siekiantis atskleisti tų reiškinių visumos bendrąsias savybes. Taip pat tiriantis išvadų pagal duomenų imtis darymą.

SAS, STATA ir R/Bioconductor statistikos progamomų mokymai vykdomi remiantis mokslinių tyrimų duomenimis, o pats mokymų modulis remiasi biostatistika. Gautas žinias galima panaudoti kitoms statistikos sritims. Tikslinė mokymų auditorija – žmonės besidomintys biostatistika, statistika, studentai.

Mokymai vykdomi lietuvių kalba, taip pat reikalingos anglų kalbos žinios (programinės įrangos terminologijos supratimas). Esant poreikiui, galimas mokymų vertimas į anglų, vokiečių ar rusų kalbas.

Būtina turėti kompiuterį (operacinė sistema - Windows, MacOS ar Linux), interneto prieigą, bei galimybę įsidiegti statistines programas. Visose dėstymo programos stadijose bus pateiktos praktinės užduotys, kurias atliks patys studentai.

Mokymų vieta ir laikas - aptariami individualiai, taip pat pagal susitarimą galimas instruktoriaus atvykimas ir į užsakovui patogią vietą.

Mokymų trukmė – 16 val. (dvi dienos).

Išklausius mokymus ir savarankiškai atlikus praktines užduotis, išduodamas sertifikatas.

Lektorius:
Dr. Jonas Cicėnas – biochemijos mokslų daktaras (Basel 2004), jau virš 20 metų mokslinių tyrimų protemomikos, bioinformatikos ir biostatistikos kryptyse.

Mokymų grafikas

Mokymų laikas gali keistis

Šiuo metu mokymai mokymų nėra.