Paslaugos

Suomiškų kortelių mokymai

Suomiški darbų saugos mokymai

Suomiški darbų saugos mokymai

Organizuojame suomiškus darbų saugos mokymus.

Suomiška darbų saugos kortelė (Työturvallisuuskortti) suteikia teisę vykdyti darbus Suomijos ir Švedijos bendrovėse, kuriose keliamas darbo saugos kompetencijų reikalavimas.

Daugiau informacijos apie mokymą

Suomiški ugnies darbų mokymai

Suomiški ugnies darbų mokymai

Organizuojame suomiškus ugnies darbų mokymus.

Suomiška ugnies-darbu kortelė (Tulityökortti) suteikia teisę vykdyti ugnies darbus pramonės ir statybos įmonėse Suomijoje, Švedijoje, Danijoje bei Norvegijoje.

Daugiau informacijos apie mokymą

Suomiški elektrosaugos mokymai

Suomiški elektrosaugos mokymai

Organizuojame suomiškus elektrosaugos mokymus.

Suomiška elektrosaugos kortelė (Sähkötyöturvallisuuskortti SFS 6002) skirta asmenims, dirbantiems iki 1000 V įtampos elektros įrenginių, mašinų ir įrangos priežiūroje ir aptarnavime Suomijoje.

Daugiau informacijos apie mokymą

Suomiški pirmosios pagalbos mokymai

Suomiški pirmosios pagalbos mokymai

Organizuojame suomiškus pirmosios pagalbos mokymus.

Suomiški pirmos pagalbos kursai suteikia teisę vykdyti darbus Suomijos ir Švedijos bendrovėse, kuriose keliamas pirmos pagalbos kursų reikalavimas.

Daugiau informacijos apie mokymą

VCA mokymai

VCA mokymai

Organizuojame VCA mokymus.

Tai olandiškas darbų saugos sistemos sertifikatas. Jis reikalingas toms įmonėms, kurios yra rangovės Beniliukso šalyse. Taip pat privalomas visiems pramonės sričių darbuotojams, dirbantiems Olandijoje, Belgijoje, Vokietijoje. VCA sertifikavimas pripažįstamas ir Skandinavijos naftos, dujų bei cheminės pramonės gigantų.

Daugiau informacijos apie mokymą

STATA statistikos mokymai

STATA statistikos mokymai

Organizuojame ir vykdome mokymus, kaip dirbti su SAS, STATA ir R/Bioconductor statistikos programomis.

Statistika – mokslas, apimantis įvairių objektų ir reiškinių kiekybinių požymių, turinčių stochastinių savybių, tyrimą, kartu su tų reiškinių kiekybiniu turiniu ir siekiantis atskleisti tų reiškinių visumos bendrąsias savybes. Taip pat tiriantis išvadų pagal duomenų imtis darymą.

Daugiau informacijos apie mokymą

Konsultavimas ir atstovavimas

VCA sertifikavimui

Lietuviškoms kompanijoms, kurios nori dirbti kaip rangovai Beniliukso regione (Olandijoje, Belgijoje, Liuksemburge) yra būtinas VCA sertifikavimas. Kompanijos darbuotojams privalomi B-VCA (bazinis VCA), o gamybos vadovams – VOL-VCA (vadovo VCA).

Mes, „Solis LT“ specialistai, turintys ilgametę patirtį šioje srityje, ruošiame įmonės dokumentaciją, kuri reikalinga VCA sertifikatui gauti. Atstovaujame klientą tarpiniuose ir sertifikaciniuose audituose. Konsultuojame, kaip nuolat tobulinti darbų saugos ir kultūros lygį, pagal VCA sistemą.

VCU sertifikavimui

Konsultuojame ir atstovaujame diegiant VCU saugos sistemą. VCU reikalingas laikino įdarbinimo įmonėms, kurios nuomoja darbuotojus Olandijoje, Belgijoje, Liuksemburge. Ši sistema užtikrina, kad darbuotojai, atlikdami rizikingą veiklą, dirbs saugiai ir sveikai. Taip pat VCU reikalingas agentūroms, kurios siunčia savo darbuotojus į VCA ar VCO sertifikuotas įmones.

Mūsų VCA konsultacijos yra profesionalios ir išsamios. Paruošiame dokumentus įmonėms ir atstovaujame jas sertifikacinių auditų metu. Mūsų klientams nereikia gaišti laiko dokumentacijai ir jaudintis dėl audito, nes jie praeina sklandžiai, o kliento įmonė gauna reikalingus VCU sertifikatus.